خرید + قیمت کربنات کلسیم

کربنات کلسیم یکی از محصولات شیمیایی پرکاربرد در صنایع مختلف است که به عنوان یک ماده معدنی بسیار مفید به شمار می‌رود. اطلاع از قیمت کربنات کلسیم برای خریداران این محصول بسیار اهمیت دارد؛ زیرا انواع مختلفی از این محصول در بازار وجود دارد و با توجه به کیفیت و خلوصی که دارد، می‌تواند قیمت متغیری داشته باشد. از طرفی نوسان قیمت دلار در بازار نیز، به شدت قیمت فروش کربنات را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

با این تفاسیر، خریدار همیشه این دغدغه را دارد که شاید با قیمت عادلانه‌ای این محصول را خریداری نکرده باشد و قیمت واقعی کربنات خریداری‌شده چیز دیگری بوده باشد. همچنین خرید کربنات کلسیم نیاز به شناخت کافی از این ماده دارد تا بتوان محصول باکیفیت و خلوص بالا تهیه کرد. در ادامه به ارائه چند نکته در زمینه خرید و فروش کلسیم کربنات می‌پردازیم و مشخصات کربنات کلسیم شرکت معین پلیمر را به همراه قیمت تقریبی آن برای خریداران ذکر شده است.

قیمت کربنات کلسیم

تاریخ به روزرسانی: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰
نام محصول محدوده قیمت (هرکیلو/تومان) توضیحات
کربنات کلسیم 8600
همین حالا سفارش دهید
با توجه به نوسان قیمت‌ها، برای اطلاع از قیمت دقیق تماس بگیرید.

روش صحیح خرید کربنات کلسیم

در طبیعت کلسیم کربنات را به صورت سنگ آهک می‌توان یافت. در واقع در اثر تشکیل رسوب در طول سالیان مختلف در روی زمین این ماده معدنی ایجاد می‌‌شود. همچنین در مرواید‌ها و پوسته برخی موجودات دریایی نیز کلسیم کربنات به وفور یافت می‌شود.

با توجه به افزایش مصرف این ماده معدنی در صنایع مختلف در سال‌های اخیر، این دغدغه برای برخی مشتریان کلسیم کربنات به وجود آمده است که چگونه می‌توانند از کیفیت بالا و خلوص مناسب کلسیم کربناتی که خرید می‌کنند، اطمینان حاصل کنند؟

خرید کربنات کلسیم

واقعیت امر این است که باید خرید کربنات کلسیم را با مشورت و زیر نظر کارشناس متخصص مواد معدنی و شیمیایی انجام دهید و با تهیه نمونه و انجام آزمایش روی محصول نمونه، پس از اطمینان حاصل کردن از کیفیت آن افدام به خرید کلسیم کربنات در مقیاس عمده کنید. یکی از عوامل موثر در کیفیت و قیمت تمام شده کلسیم کربنات، تعداد مش این ماده معدنی است. معمولا بین 200 تا 2500 مش در محصول نهایی تولید شده این ماده معدنی وجود دارد.

برای خرید و فروش کلسیم کربنات باید به این نکته توجه داشته باشید که قیمت کلسیم کربنات به ازای هر کیلوگرم و هر تن متفاوت است. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم در ابتدا ارزیابی درستی از میزان احتیاج کسب‌وکار خود از این ماده معنی حاصل کنید. در صورتی که مصرف کلسیم کربنات در مجموعه شما زیاد است، بهتر است برای خرید عمده این محصول به صورت تنی اقدام کنید تا قیمت تمام شده آن برای شما مقرون به صرفه باشد. همکاران ما در واحد فروش آماده هستند تا ضمن راهنمایی شما برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این ماده معدنی، قیمت کلسیم کربنات را به ازای هر کیلوگرم یا به ازای هر تن به شما اعلام کنند.

مشاوره خرید محصولات آریا پلاست
02156804800
0 نظر تا کنون ارائه شده

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.